PAVASARIO ŽYDĖJIMAS
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
 
VASAROS SAULĖ TERASOJE
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
 
KVEPIA RUDUO
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
 
JAUKI ŽIEMA
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
Dviračių takai - aktyviam laisvalaikiui
Medinio profilio vitrininiai langai – daug šviesos
Pėstute pasiekiamas senamiestis
Šlaitinis stogas - unikalus interjero sprendimas
Kultūros apsuptyje: MO muziejus, renginių ir koncertų erdvės, kino teatras
Ryto kava privačioje stogo terasoje
Vakaro saulės kupini erdvūs balkonai
Prestižinė ir saugi kaimynystė
Vakarienė senamiestyje
Liftai - patogu grįžti su dviračiu, vežimėliu ir pirkiniais
Mažųjų tobulėjimui – šalia krepšinio akademija, dvi muzikos mokyklos, trys darželiai
Laisvė rinktis – šalia daugiau nei 10 restoranų, kavinių, kepyklėlių
Rudens spalvos ir kvapas
Apšviesta, aptverta namų teritorija
Vingio parko auksinis žavesys – tik 500 m
Susikurkite kalėdų magiją balkone
Visuomeninio transporto stotelė už 150 m
A+ energinė klasė - aukščiausia kokybė ir komfortas
Šildomos grindys butuose - komfortas
Jaukūs vakarai stebint apsnigtą miestą
„CityBee“, „Spark“ ir paspirtukų nuomos zonos
Aktyviam gyvenimui – šalia sporto klubai ir dviračių takai
Keturkojų džiaugsmui – veterinarijos klinikos ir dresavimo aikštelė už 500 m
VYTENIO 4
SEZONAI
PAVASARIO
ŽYDĖJIMAS
VASAROS
SAULĖ TERASOJE
KVEPIA RUDUO
JAUKI ŽIEMA
Pasirinkite
PAVASARIS VASARA RUDUO ŽIEMA

VYTENIO 4
SEZONAI

Naujasis „Vytenio 4" butų ir biurų kompleksas unikalus savo nuostabia lokacija, apjungiančia Vilniaus senamiesčio kultūrinį gyvenimą su atgimstančiu moderniuoju Naujamiesčiu. Pamatykite ir pajauskite 4 sezonus: kaip bundantį pavasarį keičia žiedais kvepianti vasara, o po kojomis šlamantį rudenį - baltutėlė žiema. Stebėkite, kaip metų laikai keičia vienas kitą, supančią gamtą ir Jūsų kasdienį gyvenimą miesto centre paverčia ypatingu, dinamišku ir turiningu.

VYTENIO 4

PAVASARIO
ŽYDĖJIMAS

Pavasaris čia ypatingas: sninga kvepiančiais žiedais, atgimsta miesto kultūrinis ir naktinis gyvenimas, suteikdamas dar daugiau spalvų. Vos per kelias minutes pasivaikščiodami pasieksite stilingus gastrobarus Basanavičiaus g., o norėdami pasigrožėti senamiesčiu - galite tai padaryti riedėdami tankiai išraizgytais dviračių takais. Bundančio pavasario saulę ir ilgėjančios dienos šviesą įsileisite pro medinio profilio didelius bei kokybiškus vitrininius langus, puikiai izoliuojančius aplinkos triukšmą. Šlaitinis stogas viršutinio aukšto butuose sukurs unikalias erdves išskirtinių namų interjerui.

PAVASARIS

VASAROS
SAULĖ TERASOJE

Ryto saulės kupini erdvūs balkonai ir didžiulės jaukios stogo terasos - išsvajotai dienos pradžiai su kvepiančios kavos puodeliu rankoje. Projektą supa prestižinė kaimynystė: senamiesčio gatvelių žavesys ir ramus Vytenio gatvės gyvenimas. Kaitrią vasaros dieną atsipalaiduokite, atsigaivinkite skaniausiais mieste gelato ir leiskitės į skonių bei kultūros atradimus, esančius šalia namų. Keliaukite į darbą patogiai ir madingai - paspirtuku ar dviračiu - name įrengti liftai, tad nekils sunkumų užsikeliant ne tik dviratį, bet ir pirkinius ar vaiko vežimėlį.

VASARA

KVEPIA RUDUO

Mėgaukitės rudens spalvomis ir aktyviu laisvalaikiu gamtoje didžiausiame Vilniuje - Vingio parke, į kurį pasivaikščiodami nueisite vos per 6 minutes! Po kojomis šnarančiais auksiniais lapais ir rudeniniu kiemo žavesiu už lango galėsite žavėtis ir ryte ir vakare - namų teritorija apšviesta ir aptverta Jūsų saugumui. Požeminėje uždaroje automobilių aikštelėje įrengiami privatūs sandėliukai rudens atsargoms laikyti ir gyventojų patogumui - dviračių saugyklos, kuriose galėsite saugiai palikti savo dviratį bei kitus rečiau naudojamus daiktus.

RUDUO

JAUKI ŽIEMA

Pasinerkite į šventinę nuotaiką, stebėdami apsnigtą miestą pro didžiulius namų langus. Šiuose namuose žiemos vakarai nespės prailgti: balkone ar privačioje terasoje susikurkite Kalėdų magiją, atvesta elektra suteikia galimybę pajungti papildomą apšvietimą bei dekoracijas. Jaukumo bei komforto suteiks šildomos grindys ir A+ energinės klasės teikiami privalumai. Grįžę namo automobilį saugiai ir šiltai paliksite uždaroje požeminėje aikštelėje iš kurios liftu pakilsite iki savo namų durų. Jūsų pageidavimu požeminėje aikštelėje įrengtos specialios vietos motociklams.

ŽIEMA
Stilingi
namai

VYTENIO 4
- ĮVYKIŲ CENTRE

Privatumas ir ramybė įvykių centre - taip apibūdintume gyvenimą Naujamiestyje esančiame „Vytenio 4" projekte. Naujojo modernaus miesto Vilniaus senamiesčio sintezė suteikia daug privalumų: prestižą, aukšto lygio kultūrą, gausybę pramogų, patogų susisiekimą be automobilio ir t.t.. Vienas geidžiamiausių, aukščiausios kokybės miesto projektų gali pasiūlyti išskirtinę gyvenimo kokybę Vilniaus centre.

NUOSAVA STOGO
TERASA

Žvilgsnis vakarop į rimstantį Vilnių ir senamiesčio stogus iš 93 kv.m ploto privačios terasos - įspūdingas reginys. Viršutinio aukšto butai turi didžiules, net 19 - 93 kv.m ploto terasas jaukiems vakarams, brangiems šeimos ir draugų susibūrimams. Šios terasos - privati Jūsų ramybės ir poilsio oazė, atitraukianti nuo miesto ritmo ir kasdienybės.

JAUKUMAS

Gyventojų jaukumui – ramybės sala

KITI PROJEKTAI