PAVASARIO ŽYDĖJIMAS
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
 
VASAROS SAULĖ TERASOJE
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
 
KVEPIA RUDUO
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
 
JAUKI ŽIEMA
 
IŠSKLEISTI
SUSKLEISTI
Dviračių takai - aktyviam laisvalaikiui
Medinio profilio vitrininiai langai - daugiau šviesos
Iki žydinčio senamiesčio tik 5 min. pasivaikštant
Šlaitinis stogas - unikalus interjero sprendimas
1 min. iki Basanavičiaus g. - gyvenimas miesto centre
Ryto kava privačioje stogo terasoje
Vakaro saulės kupini erdvūs balkonai
Prestižinė ir saugi kaimynystė
Vakarienė senamiestyje - vos 5 min. pėsčiomis
Liftai - patogu grįžti su dviračiu, vežimėliu ir pirkiniais
Dviračių saugykla uždaroje požeminėje aikštelėje
Sandėliukai rudens atsargoms
Rudens spalvos ir kvapas uždarame kieme
Apšviesta, aptverta namų teritorija
Vingio parko auksinis žavesys - vos 6 min. pėsčiomis
Susikurkite savo Kalėdų magiją balkone - atvesta elektra
Šilta uždara požeminė automobilių aikštelė
A+ energinė klasė - aukščiausia kokybė ir komfortas
Šildomos grindys butuose - mažos išlaidos šildymui
Jaukūs vakarai stebint apsnigtą miestą
VYTENIO 4
SEZONAI
PAVASARIO
ŽYDĖJIMAS
VASAROS
SAULĖ TERASOJE
KVEPIA RUDUO
JAUKI ŽIEMA
Pasirinkite
PAVASARIS VASARA RUDUO ŽIEMA

VYTENIO 4
SEZONAI

Naujasis „Vytenio 4" butų ir biurų kompleksas unikalus savo nuostabia lokacija, apjungiančia Vilniaus senamiesčio kultūrinį gyvenimą su atgimstančiu moderniuoju Naujamiesčiu. Pamatykite ir pajauskite 4 sezonus: kaip bundantį pavasarį keičia žiedais kvepianti vasara, o po kojomis šlamantį rudenį - baltutėlė žiema. Stebėkite, kaip metų laikai keičia vienas kitą, supančią gamtą ir Jūsų kasdienį gyvenimą miesto centre paverčia ypatingu, dinamišku ir turiningu.

VYTENIO 4

PAVASARIO
ŽYDĖJIMAS

Pavasaris čia ypatingas: sninga kvepiančiais žiedais, atgimsta miesto kultūrinis ir naktinis gyvenimas, suteikdamas dar daugiau spalvų. Vos per kelias minutes pasivaikščiodami pasieksite stilingus gastrobarus Basanavičiaus g., o norėdami pasigrožėti senamiesčiu - galite tai padaryti riedėdami tankiai išraizgytais dviračių takais. Bundančio pavasario saulę ir ilgėjančios dienos šviesą įsileisite pro medinio profilio didelius bei kokybiškus vitrininius langus, puikiai izoliuojančius aplinkos triukšmą. Šlaitinis stogas viršutinio aukšto butuose sukurs unikalias erdves išskirtinių namų interjerui sukurti.

PAVASARIS

VASAROS
SAULĖ TERASOJE

Ryto saulės kupini erdvūs balkonai ir didžiulės jaukios stogo terasos - išsvajotai dienos pradžiai su kvepiančios kavos puodeliu rankoje. Projektą supa prestižinė kaimynystė: senamiesčio gatvelių žavesys ir ramus Vytenio gatvės gyvenimas. Kaitrią vasaros dieną atsipalaiduokite, atsigaivinkite skaniausiais mieste gelato ir leiskitės į skonių bei kultūros atradimus, esančius šalia namų. Keliaukite į darbą patogiai ir madingai - paspirtuku ar dviračiu - name įrengti liftai, tad nekils sunkumų užsikeliant ne tik dviratį, bet ir pirkinius ar vaiko vežimėlį.

VASARA

KVEPIA RUDUO

Mėgaukitės rudens spalvomis ir aktyviu laisvalaikiu gamtoje didžiausiame Vilniuje - Vingio parke, į kurį pasivaikščiodami nueisite vos per 6 minutes! Po kojomis šnarančiais auksiniais lapais ir rudeniniu kiemo žavesiu už lango galėsite žavėtis ir ryte ir vakare - namų teritorija apšviesta ir aptverta Jūsų saugumui. Požeminėje uždaroje automobilių aikštelėje įrengiami privatūs sandėliukai rudens atsargoms laikyti ir gyventojų patogumui - dviračių saugyklos, kuriose galėsite saugiai palikti savo dviratį bei kitus rečiau naudojamus daiktus.

RUDUO

JAUKI ŽIEMA

Pasinerkite į šventinę nuotaiką, stebėdami apsnigtą miestą pro didžiulius namų langus. Šiuose namuose žiemos vakarai nespės prailgti: balkone ar privačioje terasoje susikurkite Kalėdų magiją, atvesta elektra suteikia galimybę pajungti papildomą apšvietimą bei dekoracijas. Jaukumo bei komforto suteiks šildomos grindys ir A+ energinės klasės teikiami privalumai. Grįžę namo automobilį saugiai ir šiltai paliksite uždaroje požeminėje aikštelėje iš kurios liftu pakilsite iki savo namų durų. Jūsų pageidavimu požeminėje aikštelėje įrengtos specialios vietos motociklams.

ŽIEMA
Stilingi
namai

VYTENIO 4
- ĮVYKIŲ CENTRE

Privatumas ir ramybė įvykių centre - taip apibūdintume gyvenimą Naujamiestyje esančiame „Vytenio 4" projekte. Naujojo modernaus miesto Vilniaus senamiesčio sintezė suteikia daug privalumų: prestižą, aukšto lygio kultūrą, gausybę pramogų, patogų susisiekimą be automobilio ir t.t.. Vienas geidžiamiausių, aukščiausios kokybės miesto projektų gali pasiūlyti išskirtinę gyvenimo kokybę Vilniaus centre.

NUOSAVA STOGO
TERASA

Žvilgsnis vakarop į rimstantį Vilnių ir senamiesčio stogus iš 93 kv.m ploto privačios terasos - įspūdingas reginys. Viršutinio aukšto butai turi didžiules, net 19 - 93 kv.m ploto terasas jaukiems vakarams, brangiems šeimos ir draugų susibūrimams. Šios terasos - privati Jūsų ramybės ir poilsio oazė, atitraukianti nuo miesto ritmo ir kasdienybės.

BENDRA STOGO
TERASA

Gyventojų laisvalaikiui įprasminti įrengiame stogo terasą, kurioje praleisti jaukias poilsio akimirkas galės „Vytenio 4" įsikursianti bendruomenė. Terasa pilnai įrengiama, apželdinama, įrengiami suoliukai, ramybės zona. Vasarą žaliasis medžių pavėsis vilios prisėsti atokvėpio minutei ar įdomiam pokalbiui.

KITI PROJEKTAI